Таблетки Ліда для схуднення

18.01.2011 Категорії статей: Схуднення ,
Таблетки Ліда
Таблетки Ліда
Таблетки Ліда

Бажання схуднути за будь-яку ціну деколи доводить жінок до важких захворювань. А все тому, що схуднути хочеться швидко і без зусиль (див. також статтю про дієти для схуднення). Два засадничі принципи зниження ваги - постійне здорове харчування і активний спосіб життя багато хто вважає зайвим і дуже обтяжливим, залишається одне - диво-таблетки з Китаю, який славиться своєю древньою медициною і безліччю підробок під неї.

Які бувають таблеткии для схуднення

Таблетки для схуднення діляться на три основні групи: таблетки першої групи знижують апетит, другої - викликають послаблюючий еффект, а пігулки третьої групи виводять з організму жири. Скільки б не рекламували той чи інший препарат та його чудодійні властивості, він потрапляє в одну з цих трьох груп. Хоча є ще і четверта група - коли реклама є, а склад препарату невідомий. Це найнебезпечніший варіант.

Таблетки для схуднення Ліда за версією виробників

От як описується склад і дія Ліди виробниками: «Ліда виготовляється з відомих більше тисячі років унікальних рослин, що ростуть в юньнаньскому зеленому рослинному королівстві. Використовуючи складну технологію, виготовляють склад, в який входить плід дайдайхуа і інші рідкісні рослини. Всього через один тиждень вживання можна схуднути до 3-5кг, прийом препарату безпечний і не має побічних дій».

А ось інший опис: «У якості основи капсул для схуднення Ліда виступає рослина пахима коком, яка має властивість спалювати жир. Крім цього, капсули Ліда включають рослини, які зменшують апетит і викликають відчуття ситості. Це волокна Ганьчжу, солодкі волокна Цзюгань (топінамбур, аморфофаллюс ), желатиновий порошок Гуаер, фіолетова лікарська люцерна і т.п. У тому числі, препарат містить речовини, які спалюють жир усередині організму: квітка цяожуй, рослини сімейства гарцинії, плід Гуалацзя, тиква-горлянка, золотий мандарин та ін. Капсули Ліда не мають послаблюючого ефекту.

Побічні дії виникають, як правило, у випадку не цілком коректного вживання, а також у випадках індивідуальної непереносимості компонентів препарату. Спостерігаються: погіршення самопочуття, сухість в роті, скачки артеріального тиску, різь в очах. Препарат не рекомендується приймати особам з серцево-судинними захворюваннями, підліткам і літнім людям».

Наскільки відповідає дійсності склад, вказаний на упаковці капсул Ліди?

Річ у тому, що таблетки Ліда - це не лікарський препарат, а біологічно активна добавка до їжі (БАД), тому на них не поширюється правила фармацевтичного контролю. А це значить, що ніхто толком не може сказати, що саме в них міститься. Так, у ряді областей РФ (наприклад, в Благовещенську, Мурманську) в таблетках Ліда був виявлений сибутрамін і тому ввезення і поширення їх на території Росії було заборонено.

Що таке сибутрамін

Сибутрамін - це препарат центральної (впливає на центри голоду в головному мозку) дії, який пригнічує відчуття голоду. Здавалося б, що в цьому поганого? Але річ у тому, що сибутрамін має побічні ефекти і ряд протипоказань (порівняйте їх з тими, які дають виробники капсул Ліди): сибутрамін протипоказаний людям з вираженими змінам з боку печінки, нирок і серцево-судинної системи, з нервовою формам порушення апетиту, порушеннями функції щитовидної залози, підвищенням внутрішньоочного тиску, наркотичною і алкогольною залежністю, вагітністю, під час годування грудьми, у віці до 18 років і в літньому віці.

На основі сибутраміна випускаються такі препарати, як меридія (німецька фірма «Кноль АГ»), обестат (німецька фірма Cipla) і вітчизняний препарат редуксин. Це дійсно ефективні препарати для схуднення.

Ліда чи сибутрамін?

Всі лікарські препарати на основі сибутраміна ви змогли б купити в аптеці лише по рецепту лікаря. А Ліду можна купити по-перше набагато дешевше, а по-друге без рецепту, але хто ж тоді може оцінити протипоказання для прийому цього препарату? І кому пред'являти претензії в разі ускладнень, що виникли при прийомі цього препарату. А побічні ефекти при прийомі сибутраміна можуть бути наступні:

- нервова системи і органи чуття: головний біль, безсоння, занепокоєння, запаморочення, парестезії («мурашки» по шкірі), зміна смаку, в одиничних випадках - судорожні припадки, гострий психоз;

- серцево-судинна система: підвищення артеріального тиску, серцебиття, почервоніння шкіри з відчуттям жару, порушення здатності згущуватися крові;

- шлунково-кишковий тракт: втрата апетиту, сухість в роті, пронос, запор, нудота, загострення геморою, зміни з боку печінки;

- з боку сечостатевої системи: у одиничних випадках - нефрит (запалення нирок), гломерулонефрит (инфекційно-алергичне захворювання нирок).

І це лише те, що стосується сибутраміна. А хто досліджував, як діє сибутрамін у поєднанні з китайськими травами, вказаними на упаковці? Правильно, ніхто, адже це не лікарський препарат.

Китайці - древня мудра нація. Окрім Ліди у них є гімнастика ушу і давні принципи харчування які враховують і кількість їжі і її якість. А Ліда - це для «лохів». @ac

По зовнішнім джерелам

Додати коментар / відобразити коментарі