Гречана дієта - схуднення до 12 кілограм за 14 днів

02.01.2011 Категорії статей: Дієти ,

Гречана дієта
Гречана дієта
Гречана дієта

За тривалістю гречана дієта не найшвидша - триває 14 днів (проте посідає одне з перших місць у списку ефективних дієт для схуднення) - втрата ваги в 12 кілограм не є верхньою межею. Причому це за умови, що гречана крупа є висококалорійною - в цьому гречана дієта схожа з рисовою дієтою. І так само як і в рисовій дієті разом з втратою жирового шару розсмоктуватиметься целюліт. Тобто гречану дієту можна віднести до дієт для швидкого схуднення

Ефективність дієти обумовлена саме високою калорійністю гречки - що дає можливість повністю відмовитися від чисто білкових (риба, м'ясо) і жирових складових раціону. У свою чергу калорійність гречки обумовлена високим відсотком вмісту рослинного білка.

Обов'язковою вимогою для гречаної дієти є повна відмова від приправ, спецій, соусів і навіть солі . Причому саму гречку потрібно готувати на весь день наступним чином: 0,5 кілограма промитої гречаної крупи заливають 1,5 літрами киплячої води і завертають посудину (великий термос або кастрюлю) з гречкою в покривало до ранку, тобто варити крупу не варто, бо при варінні втрачаються поживні речовини та вітаміни. До ранку крупа буде готова до вживання - якщо не вся вода вода вбереться крупою, злийте надлишки. Третя вимога гречаної дієти - забороняє їсти після 18 години (тобто за 4 години до сну) - це важлива умова успішного схуднення на гречаній дієті.

Меню гречаної дієти

Окрім гречки (її можна їсти в будь-якій кількості) гречана дієта дозволяє включати 1 літр (не більш) знежиреного (1%) кефіру в добу - можна випивати його як з гречкою, так і окремо у будь-який час. Перед сном при сильному відчутті голоду (в крайньому випадку за 90хв. до сну) можна випити 200гр. 1% кефіру). Як і в більшості інших дієт ( наприклад, в японській дієті ) без обмежень можна пити звичайну воду (негазовану і немінералізовану) - така вода не загострює відчуття голоду на відміну від соків, як консервованих так і натуральних. Жорсткість гречаної дієти і її тривалість викликає необхідність приймати полівітамінні препарати, навіть якщо вони викликатимуть нудоту (у деяких окремих випадках індивідуальної непереносимості).

Переваги гречаної дієти

Плюс гречаної дієти полягає в тому, що зниження ваги не супроводиться типовими для інших дієт (наприклад, капустяна дієта і лимонно-медова дієта) хворобливими відчуттями вираженими через запаморочення, загальну втому, млявість і слабкість.

Другий плюс гречаної дієти обумовлений високою калорійністю самої гречки - з кожним днем дієти все більш і більш проявлятиметься відчуття легкості.

Третя і напевно найважливіша перевага гречаної дієти - висока ефективність - середня втрата ваги складає 7 кг за 14 днів (по відгуках на цю дієту в деяких випадках втрата ваги лише за перший тиждень складала більше 10 кг). Потрібно відзначити що відсутні обмеження на кількість гречки, об'єм порцій може бути будь-яким. В деяких випадках вживання дієти супроводиться покращенням зовнішнього вигляду шкіри (через нормалізацію обміну речовин), що свідчить про ефективний механізм дії гречаної дієти. І не можна не відзначити, що часто спостерігається розсмоктування целюліту (знову ж таки через нормалізацію обміну речовин).

Недоліки гречаної дієти

За тривалістю вона не найшвидша, проте високоефективна - ваш організм швидко звикає до нового режиму харчування і надовго збільшується період до початку наступного набору ваги (якщо він станеться).

Другий недолік гречаної дієти обумовлений її жорсткістю по обмеженнях (лише кефір і гречана крупа).

Третій - якщо ви протрималися на цій дієті 2 тижні, але не повернули свою вагу до бажаної відмітки, повторне її проведення можна призначати не раніше ніж через місяць. @tt

Додати коментар / відобразити коментарі